وبلاگ

هفتمین تور کسب و کار _ دیدار از کارخانه تلاونگ

در تاریخ ۴ بهمن ماه ۹۶، ۴۰ نفر از دانش آموختگان دوره های مختلف از کارخانه تلاونگ به مدیریت آقای معصومی۲ دیدار کردند.

گروه دانش آموختگان پس از حضور در مجموعه تلاونگ مورد استقبال مدیران و کارکنان قرار گرفتند و در محل سالن کنفرانس مستقر شدند.
در ابتدا آقای مجیدی۲۹ ضمن تشکر از مجموعه تلاونگ بخصوص جناب آقای معصومی برای میزبانی هفتمین تور صنعتی، نحوه شکل گیری و چگونگی مسیر رشد تلاونگ را پرسش کرد. در پاسخ، جناب آقای معصومی تاریخچه ای از فعالیت هایشان و مجموعه تلاونگ را بیان کردند. همچنین در رابطه با شرایط کاری مجموعه های دام و طیور، توضیحاتی دادند و یکی از رموز موفقیت خود را اقدام اخیر یعنی جوان گرایی در سطح مدیران دانستند:

مهندس زواریان ۱۰ مدیر منابع انسانی، مهندس حامد مدیر فنی و مهندس محمد معصومی مدیر عامل مجموعه به حاضرین معرفی شدند. سپس مهندس حامد معصومی مدیر فنی این مجموعه از چالش ها و سیاست های این مجموعه گفت و بعد از آن مهندس محمد معصومی، مدیرعامل جوان مجموعه سخن گفت.
در ادامه گروه به دیدار از خط تولید راهنمایی شد. در پایان دیدار که با همراهی کارشناسان محترم تلاونگ بود، همه دوستان از وقت گذاری و به اشتراک گذاری اطلاعات و تجربیات ارزشمند تلاونگ تشکر کردند. این تور نیز با ثبت عکسی به یادگار به پایان رسید.

 

بدون نظر

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.